Alim ÇAYCI

Alim ÇAYCI

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI ÇANKIRI ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜ

Alim ÇAYCI

1973 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Lise eğitimini Özel Bilim Akşam Lisesinde, lisans eğitimini  ise Hacettepe Üniversitesi  Sosyal Hizmetler bölümünde tamamladı.

Askerliğini 2001-2002 yılları arasında İstanbul Tuzla Piyade Okulu’nda Sağlık Asteğmen Revir Psikolojik Danışma Servisinde Sosyal Çalışmacı olarak yaptı.

Çankırı Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda 2002-2005 yılları arasında “Sosyal Riskin Azaltılması Projesi” Proje Koordinatörü ve Formatörü Sosyal Çalışmacı olarak çalıştı. 2005 yılında ise yine Çankırı Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda Vakıf Müdürlüğü yaptı.

2005 yılı sonunda Mardin Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde Sosyal Çalışmacı olarak göreve başladı.

Çankırı Eldivan Çocuk Yuvası Kurucu Müdürlüğü ve Kuruluş Müdürü olarak 2007 yılında göreve başladı. Çocuk Yuvası Kuruluş Müdürlüğü görevini yapmakta iken aynı zamanda 2011 yılında Çankırı Korgun Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Kurucu Müdürü ve Kuruluş Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

2012 yılında Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı olarak atandı. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta iken 01.09.2015 tarihinde Çankırı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü olarak atanan Alim Çaycı, bu görevini halen yürütmektedir. Çaycı, evli ve iki çocuk babasıdır.